DOSTAWA

dostawa wózki

Czas dostarczenia przesyłki

Wszystkie zamówienia realizowane są w godzinach dnia powszedniego od 8:00 do 16:00. Zamówienia złożone w piątek po godzinie 16:00 oraz w weekend, realizowane są pierwszego dnia roboczego.

W przypadku nadania przesyłki powiadomimy państwa o tym w mailu.

O jakość naszych usług kurierskich dbają dwie firmy DHL oraz POCZTEX. W przypadku nadanej już przesyłki krajowej czas oczekiwania wynosi 1-3 dni robocze. Z kolei czas oczekiwania na przesyłki zagraniczne wynosi maksymalnie do 14 dni.

Kurierzy dostarczają przesyłki w godzinach 8-18 od poniedziałku do piątku.

Prosimy mieć na uwadze, że nie zawsze możemy mieć na stanie zamówiony przez państwa produkt, wtedy czas oczekiwania na przesyłkę może się nieco wydłużyć, jednak postaramy się zrobić wszystko co w naszej mocy, żeby paczka była u państwa jak najszybciej. Oczywiście w przypadku zaistnienia takiej sytuacji, powiadomimy państwo o tym niebawem.

Śledzenie przesyłki

Po opuszczeniu magazynu, uruchomiona zostaje funkcja śledzenia przesyłki. W tym momencie otrzymasz od nas wiadomość e-mail z linkiem, dzięki któremu dowiesz się, gdzie aktualnie znajduje się Twoja przesyłka.

Koszty wysyłki

W przypadku złożenia zamówienia powyżej kwoty 499,00 przesyłki są bezpłatne.
W innym przypadku koszt wysyłki wynosi 15zł.

W przypadku wysyłek zagranicę koszt wysyłki wynosi 250,00zł (60,00 euro).

Niedostarczona przesyłka

W sytuacji kiedy paczka nie została dostarczona z winy kuriera bądź z powodu nieobecności osoby odbierającej paczkę, nie oznacza to jeszcze, że została ona odesłana z powrotem do naszego magazynu. Gdy paczki nie uda się dostarczyć za pierwszym razem, kurier podejmuje kolejną próbę dostarczenia, a w przypadku jej niepowodzenia, jeszcze jedną. Po trzech próbach, paczka trafia na krótki czas do lokalnego magazynu firmy kurierskiej i dopiero stamtąd zostaje odesłana do nas.
Jeśli czekasz na swoje zamówienie już parę dni roboczych i  kurier  w dalszym ciągu się z Tobą nie skontaktował w sprawie dostarczenia przesyłki, nie zwlekaj! Koniecznie daj nam o tym znać. W ten sposób najszybciej będziemy mogli sprawdzić, gdzie znajduje się Twoja przesyłka, a w razie potrzeby, zlecić jej poszukiwanie.

Wysyłka ekspresowa

W przypadku specjalnej prośby klienta, możliwa jest wysyłka ekspresowa w takim wypadku to Klient pokrywa koszty wysyłki